АС6723 - Оператор зв'язку - Найчастіші запитання

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

У цьому розділі Ви знайдете відповіді на поширені питання наших користувачів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на своє питання в цьому розділі - надсилайте його нам, ми регулярно відповідаємо на актуальні запитання користувачів.

  Які у Вас тарифи та вартість підключення?

В компанії практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для підключення по привабливій вартості (або перепідключення від старого провайдера, якість якого вже не задовольняє), дзвоніть нашим операторам, які із задоволенням проконсультують та нададуть повну і достовірну інформацію.

  Як увійти на особисту сторінку абонента?

stats.skif.com.ua (логін і пароль вказані в договорі, якщо вони не були змінені пізніше).

  Як дізнатися пароль в особистий кабінет?

Зателефонувати в абонентський відділ або звернутися письмово.

  Чи можна отримати у Вас поштову скриньку?

Так, у Вас є можливість отримати поштову скриньку <login>@skif.com.ua. Для цього необхідно відіслати запит з контактною e-mail адресою на noc@skif.com.ua треба зазначити кількість поштових скриньок та інформацію щодо оплати).

  Як дізнатися налаштування поштових клієнтів?

Налаштування знаходяться за цим посиланням - http://as6723.net/abonent/settings

  Чому не відправляється пошта через інші smtp сервери?

В цілях боротьби зі спамом апріорі блокуються порти 25, 465 и 587. Для того, щоб відкрити їх потрібно відправити запит з контактної e-mail адреси на noc@skif.com.ua та вказати Ваш логін.

  Чи можна замовити додаткові IP адреси?

Так, є така можливість. За цю послугу стягається додаткова оплата. За більш детальною інформацією зв’яжіться з Вашим персональним менеджером.

  Який у Вас smtp сервер?

smtp.skif.com.ua

  Які сервера доменних імен (DNS) мені (нам) використовувати?

Головний - 195.20.96.1, альтернативний - 195.20.96.9

  В мене розміщений сервер на Вашому тех. майданчику (collocation). Як я можу отримати доступ до тех. майданчика для його обслуговування?

Доступ надається за погодженням з технічним відділом. Треба відправити запит на noc@skif.com.ua із позначенням дати, часу та ПІБ людини, якій необхідно надати доступ. Також цій особі потрібно мати при собі документ, що засвідчує особистість.

  Як сплачувати Ваші послуги?

Наш варіант:

 

 • Оплата послуг для юридичних осіб:
  Оплата послуг юридичними особами здійснюється по безготівковому розрахунку на підставі рахунка/договору. Більш детальну інформацію по сплаті за послуги Ви можете отримати за телефонами: 585-5002
 • Оплата послуг для фізичних осіб:
  Абоненти – фізичні особи сплачують послуги Інтернет в найближчому відділенні будь-якого банку в м. Києві. Послуги надаються після підтвердження Абонентом платежу шляхом відправки квитанції по факсу або по електронній пошті.
 • Сплата послуг за допомогою терміналів iBox
  За допомогою терміналів iBox Ви маєте змогу миттєво сплатити послугу. Ідентифікація клієнта відбувається за номером договору, з'ясувати який Ви маєте можливість в картці абонента або за номером 585-5002 (цілодобово).
  ВАЖЛИВО: При сплаті через термінали iBox номер договору слід вводити без буквених позначень SN.
  Комісія з кожного платежу складає 3 %, мін. 2 грн.