АС6723 - Оператор зв'язку - Обладнання

Технічне обладнання

В нашій мережі використовується обладнання виробництва фірм Juniper та Extreme.

В ядрі мережі використовуються мережеві комутатори Extreme Networks серії Summit X650. Вони створені спеціально для підтримки сервісів з інтерфейсами 10 Gigabit Ethernet, що встановлені в центрах обробки даних (ЦОД).

Summit X650 оптимізує впровадження нових серверів, забезпечуючи міграцію з існуючих серверів Gigabit Ethernet на обладнання високої продуктивності 10 Gigabit Ethernet. Завдяки універсальності конструкції в Summit X650 забезпечується виключна продуктивність L2 коммутації з малими затримками, а також одноадресна та багатоадресна маршрутизація IPv4 і IPv6, що масштабується.

Для зовнішньої маршрутизації використовується магістральний маршрутизатор Juniper серії MX. Це група маршрутизаторів Ethernet високої продуктивності, які функціонують як універсальна гранична платформа, що здатна забезпечити всі типи сервісів.

Ми також виступаємо в якості локального інтернет-реєстратора і надаємо послуги в сфері виділення/підтримання IPv4 та IPv6 адрес. Крім цього наша компанія є акредитованим реєстратором доменних імен в різних зонах, надає послуги по реєстрації та супроводженню доменах імен, послуги хостинга.

«AS6723» дотримується сучасних тенденцій та використовує передові технології:

  • для гнучкості та масштабованості мережі – QinQ, MSTP, vMAN, etherchannel;
  • для розширення адресного простору користувачів – IPv6;
  • для автоматизації реєстрації доменів – EPP.

Головною перевагою використання каналу передачі даних є єдина загальна мережа в територіально розгалужених будівлях. За рахунок наявності своєї розгалуженої волоконно-оптичної мережі та використанню активного обладнання від світових лідерів, таких як Juniper Networks, ми можемо забезпечити високу якість та відмовостійкість послуги, що надається. Більш того, виділений для Вас канал передачі даних буде мати обумовлену та гарантовано зарезервовану швидкість.

Ми надаємо канали передачі даних на другому рівні моделі взаємодії відкритих систем, тобто Ви можете використати в своїй роботі будь-які протоколи більш вищих рівнів, будь то широко використовуваний протокол IP або протокол IPv6, що в останній час набирає ваги та популярності. За Вашим бажанням ми можемо організувати канал передачі даних на третьому рівні моделі взаємодії відкритих систем, що базується на протоколі IP, який широко використовується.