Порядок та умови проведення операцій з доменами

Порядок та умови проведення операцій з доменами

Реєстрація доменного імені

Дана послуга надається в складі комплексних послуг (доступ в Інтернет, підтримка dns-серверів, хостинг, MySql, пошта). Для реєстрації домену необхідно звернутися в абонентський відділ. (info@skif.com.ua):

  • Для юридичної особи: Надати лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
  • Для фізичної особи: Надати заяву на реєстрацію з копією першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис реєстранта та містить фотографію реєстранта.
    Бланк заяви на реєстрацію домену

Переведення домена (трансфер)

Переведення доменного імені від іншого реєстратора.

Для переведення доменного імені на обслуговування в компанію «АС6723» необхідно подати заяву із зазначенням імені домену та коду трансферу до нього (auth-Code).
Бланк заяви на трансфер до нас

Переведення домену до іншого реєстратора.

Переведення доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратору здійснюються за офіційним листом або заявою від Реєстранта.
Бланк заяви на трансфер від нас

Додаткова інформація:

  • Якщо доменне ім'я зареєстровано на юридичну особу, для переведення потрібен лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
  • Якщо доменне ім'я зареєстровано на фізичну особу, для переведення разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис реєстранта та містить фотографію реєстранта.

Зміна адміністративного контакту або контакту реєстранта домену

Передача права на адміністрування доменного імені (зміна адміністративного контакту або контакту реєстранта домену) здійснюються за офіційним листа або заяви від поточного Реєстранта:

  • Якщо доменне ім'я зареєстровано на юридичну особу, для передачі права адміністрування потрібен лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
  • Якщо доменне ім'я зареєстровано на фізичну особу, для передачі права адміністрування разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис реєстранта та містить фотографію реєстранта.

Бланк заяви зміни власника домену

Дострокове видалення доменного імені

Дострокове видалення доменного імені увазі видалення його до терміну закінчення реєстрації. Дострокове видалення доменного імені здійснюються за офіційним листа або заяви від поточного Реєстранта.

Бланк заяви на видалення домену